Aqua Casa A 8 Charming Bedroom
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken | Úszómedence Kültéri úszómedence | Privát strand Strand hozzáférés |
| Sporttevékenységek Aquapark Golfpálya Lovaglás Horgászat Kerékpározás Asztali tenisz | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
Az úszómedencét kínáló Aqua Casa A 8 Charming Bedroom Dorado vendégeit a körülbelül 25 perc sétára található Dorado Del Mar meglátogatására invitálja.
A Nouvelle D'Spa csupán 1 km-re, a Sugarcane Course pedig hozzávetőlegesen 2 km-re helyezkedik el a szálláshelytől. A Dorado városi nyaraló olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a körülbelül egy 10 perces autóútra lévő Parroquia San Antonio de Padua.
Az Aqua Casa A 8 Charming Bedroom önellátó felszereltségéhez tartozik a teljesen felszerelt konyhában elérhető kávé/tea készítő, hűtő és sütő. A vendégek amerikai ételeket fogyaszthatnak az Applebee's, mely nagyjából 2 km-re található. Az élvezetesebb tartózkodás érdekében a Dorado városi szállás kaszinót kínál, valamint lovaglás, kerékpározás és halászat élvezetére csábítja vendégeit.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
- Füstérzékelők
Étkezés és italfogyasztás
- Szárító
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Strand hozzáférés
- Kaszinó
- Aquapark
- Grillezési lehetőség
- Vízisportok
- Lovaglás
- Kerékpározás
- Golfpálya
- Asztali tenisz
- Horgászat
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Fűtés
- Belső udvar
- Tea és kávéfőző
- Vasaló eszközök
- Mosógép
- Táblajátékok
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető az Aqua Casa A 8 Charming Bedroom kínálatából?
Igen, az Aqua Casa A 8 Charming Bedroom vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
Mekkora az Aqua Casa A 8 Charming Bedroom befogadóképessége?
Az Aqua Casa A 8 Charming Bedroom akár 3 fő befogadására is alkalmas. - ❓
Az ingatlan kínál konyhai felszereltséget?
Ez az ingatlan kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg az Aqua Casa A 8 Charming Bedroom területén tartózkodunk?
Dorado nevezetességei közé tartozik a Dorado Del Mar és a Nouvelle D'Spa, amelyek 2 km-re, illetve 1 km-re találhatók az Aqua Casa A 8 Charming Bedroom területétől. Ezenkívül a Sugarcane Course (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.